امروزه کمتر کسی هست که ضرورت حضور در فضای آنلاین را نداند اما برای کسانی که هنوز تجارت آنلاین را ضروری نمی دونند حتما تا انتهای این متن رو بخونند.

مزایای حضور در بازار آنلاین رو میشه تو چند دسته کلی خلاصه کرد که شما بتونین به بینهایت سود برسین!

۱- بی نهایت مشتری
اولین مزیت حضور در بازار آنلاین حضور بی نهایت مشتریست. شما حتی اگر چندین شعبه در سراسر ایران و دنیا داشته باشید بازهم به اندازه یک درصد از آدمهایی که ممکن است به سایت شما سر بزند مشتری در طول سال نخواهید داشت. فرض کنید سایت یا صفحه اینستاگرام شما در روز ۱۰ هزار بازدید داشته باشد ، فکر میکنید شما باید چند دهنه مغازه بزنید تا این تعداد مشتری را در یک روز با محصولات خود آشنا کنید؟

۲- بی نهایت مکان
شما در بازار آنلاین در تمام کره زمین میتوانید مشتری داشته باشید و کالا یا خدمات خود را به همه ی دنیا بفرستید . تو کسب و کار سنتی آیا شما امکان چنین کاری را به این آسانی دارید؟

۳- بی نهایت ارزان
اگر شما بخواهید همینقدر مشتری که در بازار آنلاین دارید در بازار سنتی داشته باشید حداقل باید چندین شعبه در بهترین مکانهای شهرهای مختلف داشته باشید که هزینه اجاره ، برق و آب ، مالیات و… این مغازه ها کمر شکن خواهد بود ، اما شما با داشتن یک سایت و یک صفحه اینستاگرام فعال میتونید با هزینه ای بسیار کمتر به سود بسیار بسیار بیشتری دست پیدا کنید.

۴- بی نهایت فعالیت
شما میتونید در ۲۴ ساعت از روز و ۷ روز هفته فعال باشید . بدون خستگی و در کنار خانواده فروش آنلاین خودتون چک کنید و حتی در خواب هم درآمد داشته باشید.


این تنها گوشه ای از مزایای حضور در بازار آنلاین هست. اگر میخواین تازه وارد این بازار باشین یا فعال هستین و میخواین درآمد بیشتری داشته باشین ، ما تا بینهایت در کنار شما خواهیم بود.
شما میتوانید سوالتون رو از طریق شماره واتساپ ۰۹۹۲۸۴۶۸۹۴۰ مطرح کنید تا همراهیتون کنیم.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *